Blog

Dlaczego okulary w górach są potrzebne?
Hobby
Sport

10 października 2022

Dlaczego okulary w górach są potrzebne?

Podczas kompletowania ekwipunku na wyprawę w góry zazwyczaj skupiasz się przede wszystkim na zakupie odpowiedniej odzieży i butów, które zabezpieczą przed zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi i przełożą się na codzienny komfort. Pamiętasz także o kremie z wysokim filtrem UV, zdając sobie sprawę z tego, jak mocno światło słoneczne potrafi oddziaływać na dużej wysokości. Ważne, by pamiętać także o bardzo istotnym elemencie, a mianowicie o ochronie oczu.

Dlaczego okulary w górach są niezbędnym towarzyszem każdej wędrówki, niezależnie od poziomu zaawansowania? Wyjaśniamy poniżej!

Czytaj dalej

Czas na zmiany! Nowe logo GOG
Hobby
Biznes
Sport

11 marca 2021

Czas na zmiany! Nowe logo GOG

Rozwijamy się i zmieniamy nasze logo. Nowa nazwa marki GOG bezpośrednio nawiązuje do dotychczasowej nazwy GOGGLE. Naszym znakiem rozpoznawczym nadal pozostaje litera G, ale w zupełnie nowym, odświeżonym wydaniu. Całość logo jest dynamiczna i czytelna. Wierzymy, że dzięki temu marka będzie bardziej wyrazista, a jej komunikacja bardziej precyzyjna. Nasze działania mają na celu umocnienie pozycji w kraju i dalszy intensywny rozwój na rynkach zagranicznych. Krótko mówiąc, czas na GOG-i.

Czytaj dalej

Gogle do zadań specjalnych!
Hobby
Sport

9 lutego 2021

Gogle do zadań specjalnych!

Wreszcie możemy ruszyć na stoki i dać się porwać białemu szaleństwu. Pomimo tego, że w tym roku sezon narciarski jest zdecydowanie krótszy niż w poprzednich latach, mamy nadzieję, że szybko nadrobimy stracony czas. Jeśli jesteście na etapie kompletowania stroju i sprzętu, koniecznie sprawdźcie ofertę naszych gogli! Znajdziecie w niej nie tylko produkty o świetnej kolorystyce, ale przede wszystkim takie, które sprawdzą się w każdych warunkach, gwarantując lekkość i wytrzymałość.

Czytaj dalej

 Wspieramy polskich himalaistów!
Hobby
Biznes
Sport

1 lutego 2021

Wspieramy polskich himalaistów!

Okulary marki GOGGLE zostały docenione przez polskich himalaistów - Artura Małka oraz Waldemara Kowalewskiego.

Czytaj dalej