Blog

Hobby
Sport

1 września 2022

Dlaczego okulary w górach są potrzebne?

Podczas kompletowania ekwipunku na wyprawę w góry zazwyczaj skupiasz się przede wszystkim na zakupie odpowiedniej odzieży i butów, które zabezpieczą przed zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi i przełożą się na codzienny komfort. Pamiętasz także o kremie z wysokim filtrem UV, zdając sobie sprawę z tego, jak mocno światło słoneczne potrafi oddziaływać na dużej wysokości. Ważne, by pamiętać także o bardzo istotnym elemencie, a mianowicie o ochronie oczu.

Dlaczego okulary w górach są niezbędnym towarzyszem każdej wędrówki, niezależnie od poziomu zaawansowania? Wyjaśniamy poniżej!

Czytaj dalej

Hobby
Biznes
Sport

11 marca 2021

Czas na zmiany! Nowe logo GOG

Rozwijamy się i zmieniamy nasze logo. Nowa nazwa marki GOG bezpośrednio nawiązuje do dotychczasowej nazwy GOGGLE. Naszym znakiem rozpoznawczym nadal pozostaje litera G, ale w zupełnie nowym, odświeżonym wydaniu. Całość logo jest dynamiczna i czytelna. Wierzymy, że dzięki temu marka będzie bardziej wyrazista, a jej komunikacja bardziej precyzyjna. Nasze działania mają na celu umocnienie pozycji w kraju i dalszy intensywny rozwój na rynkach zagranicznych. Krótko mówiąc, czas na GOG-i.

Czytaj dalej

Hobby
Sport

9 lutego 2021

Gogle do zadań specjalnych!

Wreszcie możemy ruszyć na stoki i dać się porwać białemu szaleństwu. Pomimo tego, że w tym roku sezon narciarski jest zdecydowanie krótszy niż w poprzednich latach, mamy nadzieję, że szybko nadrobimy stracony czas. Jeśli jesteście na etapie kompletowania stroju i sprzętu, koniecznie sprawdźcie ofertę naszych gogli! Znajdziecie w niej nie tylko produkty o świetnej kolorystyce, ale przede wszystkim takie, które sprawdzą się w każdych warunkach, gwarantując lekkość i wytrzymałość.

Czytaj dalej

Sport

9 lutego 2021

Zimowa wyprawa w góry? Dobierz odpowiednie okulary!

Planujesz zimową wyprawę w góry? Pamiętaj o dobrze dobranych okularach przeciwsłonecznych, które nie tylko poprawią komfort widzenia, ale są przede wszystkim niezbędną ochroną naszych oczu, zwłaszcza w wyższych partiach

Czytaj dalej

Hobby
Biznes
Sport

1 lutego 2021

Wspieramy polskich himalaistów!

Okulary marki GOGGLE zostały docenione przez polskich himalaistów - Artura Małka oraz Waldemara Kowalewskiego.

Czytaj dalej