Gogle do zadań specjalnych!Gogle do zadań specjalnych! Powrót
HobbySport

9 lutego 2021

Gogle do zadań specjalnych!

Wreszcie możemy ruszyć na stoki i dać się porwać białemu szaleństwu. Pomimo tego, że w tym roku sezon narciarski jest zdecydowanie krótszy niż w poprzednich latach, mamy nadzieję, że szybko nadrobimy stracony czas. Jeśli jesteście na etapie kompletowania stroju i sprzętu, koniecznie sprawdźcie ofertę naszych gogli! Znajdziecie w niej nie tylko produkty o świetnej kolorystyce, ale przede wszystkim takie, które sprawdzą się w każdych warunkach, gwarantując lekkość i wytrzymałość.

Zacznijmy od soczewki fotochromowej. Znajdziecie ją w modelu H740 STARDUST wykonanym w technologii TRANSMATIC G-LENS. W zależności od natężenia światła soczewka przyciemnia się lub rozjaśnia w zakresie od kategorii S1 do kategorii S2. Będąca u nas standardem podwójna soczewka zwiększa efektywność działania powłoki FOG BLOCK G-LENS, znacząco obniżając prawdopodobieństwo zaparowania. Ramkę gogli zaprojektowano tak, by móc w niej swobodnie osadzić oprawki korekcyjne. Model STARDUST dostępny jest w czterech wariantach kolorystycznych.  

Teraz kolej na gogle z POLARYZACJĄ. Przedstawiamy model H633-P GALAXO P dostępny w trzech kolorach. GALAXO P został oczywiście wyposażony w podwójną soczewkę, a dodatkowo w system AIR JECT VENTILATION chroniący soczewkę przed zaparowaniem podczas ruchu na stoku. Wycięcia w soczewce umożliwiają cyrkulację powietrza, dzięki czemu chłodne powietrze wnika wewnątrz gogli wypychając z nich ciepłe powietrze. Modele ten świetnie sprawdza się w szczególnie trudnych warunkach atmosferycznych, a do tego jest ultralekki. Istnieje możliwość wyposażenia go we wkładkę optyczną do osadzenia szkieł korekcyjnych.

Dla tych, którzy uwielbiają zarówno dzienne jak i nocne zjazdy mamy sprawdzone rozwiązanie w postaci modelu H790 ASTRAL z systemem wymiennych magnetycznych soczewek. Ciemną soczewkę bazową kat. S2 można szybko i łatwo zastąpić przezroczystą soczewką kat. S0 w technologii NIGHT VISION. Model ASTRAL dostępny jest w czterech różnych kolorach, posiada powłokę FOG BLOCK G-LENS oraz możliwość zainstalowania oprawek korekcyjnych w ramce gogli narciarskich.

 

Model H625 NEBULA to połączenie fantastycznego stylu z najwyższą jakością. Specjalna powłoka hydrofobowa zapobiega osadzaniu się wody na powierzchni soczewki. Krople wody swobodnie spływają po powierzchni soczewki nie zamazując obrazu. Soczewki z powłoką hydrofobową są również antystatyczne, co zwiększa wygodę ich czyszczenia z kurzu i drobnych osadów. Wszystkie dostępne wersje modelu NEBULA posiadają powłokę lustrzaną oraz powłokę FOG BLOCK G-LENS, dzięki czemu obraz podczas zjazdów pozostaje zawsze maksymalnie klarowny.

Zapraszamy do naszego e-sklepu: https://sklep.prostaf.pl/