Zimowa wyprawa w góry? Dobierz odpowiednie okulary!Zimowa wyprawa w góry? Dobierz odpowiednie okulary! Powrót
Sport

9 lutego 2021

Zimowa wyprawa w góry? Dobierz odpowiednie okulary!

Planujesz zimową wyprawę w góry? Pamiętaj o dobrze dobranych okularach przeciwsłonecznych, które nie tylko poprawią komfort widzenia, ale są przede wszystkim niezbędną ochroną naszych oczu, zwłaszcza w wyższych partiach.

Sprawdź nasze propozycje:

Okulary logowcowe EVEREST T400P dostępne w dwóch kolorach:czarnym oraz białym, charakteryzują się bardzo ciemną soczewką w kategorii 4 o przepuszczalności 3-8% światła. Dodatkowa polaryzacja w technologii POLARIZED PROTEC G-LENS ogranicza do minumum wszelkie odblaski od śniegu i wody. Soczewki pokryto lustrzaną powłoką, gwarantującą zwiększoną ochronę oka przed szkodliwym promieniowaniem podczerwonym i skutecznie redukuje odblaski dla jeszcze lepszego komfortu widzenia.

 

 

Okulary sportowe GLAZE T557-P dostępne w trzech wariantach kolorystycznych, wykonano w taki sposób, by maksymalnie zwiększych komfort ich użytkowania. Posiadają profilowaną, miękką wkładkę, która dopasowuje się do kształtu twarzy. Dzięki temu można nosić je przez bardzo długi okres czasu, bez uczucia dyskomfortu i ucisku. Soczewka w kategorii 2 i 3 (w zależności od wybranego koloru) chroni oczy przy średnim oraz dużym nasłonecznieniu. W okularach zastosowano polaryzację oraz technologię REFLEX G-LENS, redukującą odblaski dla jeszcze lepszego komfortu widzenia. W zestawie elastyczny pasek oraz wkładka optyczna, dla osób korzystających ze szkieł korekcyjnych. 

 

 

Okulary BREEZE T751-P w dwóch wersjach kolorystycznych, wykonane są w technologii POLARMATIC LENS, która jest połączeniem polaryzacji z soczewkami fotochromatycznych. Dzięki temu idealnie sprawdzają się w zmiennych ratunkach atmosferycznych. Soczewki dostosowują się dostosowują się do zmiennych warunków oświetlania w zakresie kategorii 2-3 (przepuszcza 8-43% światła słonecznego), przy jednoczesnym ograniczeniu do minimum wszelkich odblasków.

 

 

Zapraszamy do naszego e-sklepu:

https://sklep.prostaf.pl/