Blog

24 czerwca 2022

Okulary przeciwsłoneczne a zdrowie

Słońce… kto go nie kocha? Promienie słoneczne to najlepszy sposób na uwolnienie endorfin i – zgodnie z badaniami – świetny antydepresant. Niestety, w parze z polepszeniem samopoczucia idzie również promieniowanie UV, które może niekorzystnie wpływać na całe ciało, zwłaszcza na oczy. Jak się przed nim bronić? Czy okulary przeciwsłoneczne mogą nam pomóc?

Czytaj dalej

21 kwietnia 2022

Ruszyła Loteria "JAZDA PO NAGRODY"

Ruszyła pierwsza w historii GOGa Loteria promocyjna "JAZDA PO NAGRODY", która trwać będzie do 10 lipca 2022 r. Zapraszamy do wspólnje zabawy!

Czytaj dalej

4 sierpnia 2021

Jakie okulary przeciwsłoneczne w góry? Okulary na zimę i lato

Jeżeli zdobywanie szczytów jest Twoją pasją, a po górach chodzisz bez względu na porę roku, na pewno zdajesz sobie sprawę, że istotnym elementem wyposażenia każdego górskiego piechura są okulary przeciwsłoneczne. Jakie okulary przeciwsłoneczne w góry wybrać? Które okulary sprawdzą się zimą, a które latem? Podpowiadamy!

Czytaj dalej

13 kwietnia 2021

Weź udział w zabawie! Wygraj okulary na rower.

Zapraszamy na konkurs, w którym wygrać można okulary rowerowe!

Czytaj dalej

Hobby
Biznes
Sport

11 marca 2021

Czas na zmiany! Nowe logo GOG

Rozwijamy się i zmieniamy nasze logo. Nowa nazwa marki GOG bezpośrednio nawiązuje do dotychczasowej nazwy GOGGLE. Naszym znakiem rozpoznawczym nadal pozostaje litera G, ale w zupełnie nowym, odświeżonym wydaniu. Całość logo jest dynamiczna i czytelna. Wierzymy, że dzięki temu marka będzie bardziej wyrazista, a jej komunikacja bardziej precyzyjna. Nasze działania mają na celu umocnienie pozycji w kraju i dalszy intensywny rozwój na rynkach zagranicznych. Krótko mówiąc, czas na GOG-i.

Czytaj dalej

Hobby
Sport

9 lutego 2021

Gogle do zadań specjalnych!

Wreszcie możemy ruszyć na stoki i dać się porwać białemu szaleństwu. Pomimo tego, że w tym roku sezon narciarski jest zdecydowanie krótszy niż w poprzednich latach, mamy nadzieję, że szybko nadrobimy stracony czas. Jeśli jesteście na etapie kompletowania stroju i sprzętu, koniecznie sprawdźcie ofertę naszych gogli! Znajdziecie w niej nie tylko produkty o świetnej kolorystyce, ale przede wszystkim takie, które sprawdzą się w każdych warunkach, gwarantując lekkość i wytrzymałość.

Czytaj dalej

Sport

9 lutego 2021

Zimowa wyprawa w góry? Dobierz odpowiednie okulary!

Planujesz zimową wyprawę w góry? Pamiętaj o dobrze dobranych okularach przeciwsłonecznych, które nie tylko poprawią komfort widzenia, ale są przede wszystkim niezbędną ochroną naszych oczu, zwłaszcza w wyższych partiach

Czytaj dalej

Hobby
Biznes
Sport

1 lutego 2021

Wspieramy polskich himalaistów!

Okulary marki GOGGLE zostały docenione przez polskich himalaistów - Artura Małka oraz Waldemara Kowalewskiego.

Czytaj dalej